تعهدنامه

 • 1- موضوع تعهدنامه استفاده از کلیه خدمات ارائه شده در سایت اینترنتی atinmarket.com و انجام تبلیغات حرفه ای و ارائه خدمات مشاوره به منظور معرفی، بازاریابی و فروش محصولات آتین مارکت به افراد حقیقی، حقوقی و خانواده ها به عنوان مشتری و یا کارشناس فروش با نام و نام خانوادگی {نام:1} {نام خانوادگی:2} دارای کد ملی {کد ملی:4} و شماره تلفن ثابت {شماره تلفن ثابت:5} و شماره تلفن همراه {شماره تلفن همراه:6} ساکن کشور {آدرس (کشور):9.6} استان {آدرس (ایالت / استان):9.4} شهر {آدرس (شهر):9.3} آدرس {آدرس (خیابان):9.1} کد پستی {آدرس (کد پستی):9.5} می باشد.

  2- مدت تعهدنامه تاریخ شروع قرارداد از تاریخ 04/11/1399 هجری شمسی به مدت یک سال کامل می باشد.

  3- حق الزحمه براساس فروش شخصی کارشناس فروش طبق طرح تجاری "تک سطحی- فروش مستقیم"به آدرس اینترنتی atinmarket.com پورسانت به وی تعلق میگیرد که در بازه تاریخی 8 تا 12 هرماه شمسی، جمع مبلغ به حساب بانکی کارشناس فروش (به شماره کارت،حساب، شبای بانکی) واریز میگردد.

  4- شرایط و تعهدات

  1-4 آتین مارکت متعهد میشود که به طور منظم کارشناس فروش را در جریان اطلاعات ضروری در مورد تغییرات کمی و کیفی خدمات از طریق سایت و کانال های ارتباطی، قرار دهد.

  2-4 ثبت نام در سایت آتین مارکت (atinmarket.com) کاملاً رایگان می باشد.

  3-4 خدمات و محصولات آتین مارکت، غیرانحصاری بوده و آتین مارکت این حق را دارد که قراردادی مشابه با دیگر افراد حقیقی یا حقوقی منعقد نموده و خدمات یا محصولات را به هر شخص ثالث دیگری واگذار نماید.

  4-4 این قرارد هیچگونه تعهد استخدامی برای آتین مارکت ایجاد نمی کند و از شمول قانون کار و بیمه خارج است.

  5-4 کارشناس فروش ملزم به فعالت و کار کردن در زمان یا مکان خاصی نمی باشد.

  6-4 آتین مارکت هر ماهه می تواند پاداش هایی را مطابق مصوبه هیأت مدیره به فروشندگان برتر و بازاریابان فعال پرداخت نماید.

  7-4 کاربر یا کارشناس فروش موظف است کلیه مقررات موجود در سایت آتین مارکت را در خصوص بازاریابی و فروش رعایت نماید و در صورت هرگونه تغییر در این مقررات، کارشناس فروش موظف است مطابق با این تغییرات عمل کند.

  8-4 کاربر یا کارشناس فروش متعهد میشود که همه اطلاعات و اسناد فراهم شده توسط آتین مارکت را محرمانه تلقی کند و از آنها در راستای منافع خودش یا شخص ثالث استفاده نکند.

  9-4 کارشناس فروش متعهد میشود که در برنامه های آموزش و توضیح ارائه شده توسط آتین مارکت، اعم از سمینارها و دوره های آموزشی با هدف بروزرسانی اطلاعات و آشنایی نسبت به محصولات و نحوه کسب و کار شرکت کند.

  10-4 کارشناس فروش نمی تواند ادعا کند که در استخدام آتین مارکت است.

  11-4 کاربر یا کارشناس فروش نمی تواند به جای خریدار یا هر شخص دیگری سفارش بدهد. هر شخص می بایست مستقیمأ در سایت آتین مارکت با اطلاعات خود ثبت نام کند تا کلیه اسناد مالی و ارسال پیامک و... برای شخص خریدار ثبت و ارسال گردد.

  12-4 کاربر یا کارشناس فروش باید خریداران را جهت استفاده از اپلیکیشن، سایت، ربات و به صورت کلی تمام خدمات و محصولات آتین مارکت آموزش داده و از قوانین و شرایط استفاده از خدمات به طور کامل مطلع سازد.

  13-4 کاربر یا کارشناس فروش می تواند از ابزارهای تبلیغاتی مانند: اینترنت، پیامک و ... مطابق قوانین کشوری استفاده نماید.

  14-4 ارائه هرگونه اطلاعات غلط از خدمات و محصولات، قیمت و هزینه ها، نحوه کارکرد خدمات و محصولات و ... به خریدار توسط کارشناس فروش به هر صورتی ممنوع می باشد.

  15-4 کلیه مبالغ از طریق درگاه اینترنتی به حساب آتین مارکت واریز میشود و اخذ هر مبلغی از خریدار تحت هر عنوانی تخلف محسوب میشود.

  16-4 کاربر یا کارشناس فروش اختیار اهدا، فروش، واگذری یا انتقال موقعیت کسب و کاری ( ناحیه کاربری ) خود را به دیگران ندارد.

  17-4 ارسال هرزنامه پیامکی/ اینترنتی ( ارسال ایمیل و یا پیامک به کسانی که مایل به دریافتش نیستند ) کاملاً غیرمجاز است.

  18-4 در صورت بروز هر نوع تاثیر منفی بر کسب و کار و شهرت آتین مارکت خسارت مادی و معنوی به وی ناشی از نقض تعهدات قراردادی، تخلف و عدول از شرایط ارائه خدمات و محصولات و یا سهل انگاری در اجرای مفاد این قرارداد در نتیجه عملکرد کاربر یا کارشناس فروش، خسارت وارده و جرائم مربوطه توسط آتین مارکت محاسبه و ظرف مدت یک ماه به آتین مارکت باید پرداخت گردد.

  19-4 کاربر یا کارشناس فروش حق استفاده از علائم و نشانه های تجاری شرکت و تامین کنندگان کالا و برندها را بدون مجوز کتبی و تائیدیه های مربوطه از خود سلب نمود.

  20-4 درصورتیکه کاربر یا کارشناس فروش به تعهدات مندرج در این قرارداد عمل ننماید و یا نسبت به توقف نقض تعهد و جبران خسارت و آثار سوء ناشی از آن اقدام ننماید، آتین مارکت مجاز به قطع کلیه دسترسی ها و سرویس ها بدون تسویه حساب با کارشناس فروش، است و حق اعاده حقوق خود از مراجع ذیصلاح قانونی را دارد.

  21-4 در صورت بروز اختلال یا قطع شدن سرویس های موضوع قرارداد و یا هرگونه تصمیم از ناحیه آتین مارکت یا فروشنده های بالادستی و مراجع ذیصلاح قانونی و تامین کنندگان زیرساخت سرویس ها و یا تغییری در قیمت ها و خدمات کاری و تعرفه های خدمات و قیمت محصولات، کارشناس فروش یا کاربر مؤظف به تمکین و اعمال قوانین بالادستی می باشد و آتین مارکت نیز تابع اینگونه نظرات و دستورات بوده و هیچگونه مسئولیتی متوجه آتین مارکت نبوده و کارشناسان فروش ( بازاریاب ) یا کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب نموده و فقط پورسانت کارشناس فروش تا آن لحظه به صورت کامل تسویه خواهد شد.

  کاربر یا کارشناس فروش (متعهد) بدون هیچگونه اجبار و اکراه و از روی صحت و سلامت و رضایت کامل مطابق ماده 10 قانون مدنی این فرم را امضاء نمود.

  از تاریخ 04/11/1399 به بعد، کلیه فعالیت های کاربر یا کارشناس فروش (متعهد) با نام کاربری در سایت آتین مارکت (atinmarket) شامل عقد از راه دور بوده و ایجاب و قبول آن با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور است که آن را بدون هیچگونه اجبار و اکراه و از روی صحت و سلامت و رضایت کامل بوسیله امضای الکترونیک و فشار دادن دکمه تائید مطابق ماده 10 قانون مدنی و وفق ماده 2 و 7 قانون تجارت الکترونیک منعقد و امضاء می نماید که صیغة بین شرعی و قانونی بدین وسیله بین کاربر یا کارشناس فروش (متعهد) و نماینده قانونی سایت آتین مارکت جاری می گردد.