[rank_math_breadcrumb]

لوازم خانگی میگل

لوازم خانگی میگل

لوازم خانگی میگل(migel)

كالاهاى برند ميگل با مشاركت برترین و بزرگ ترین توليدكنندگان لوازم خانگى در جهان و پتانسيل هاى توليدات داخلى ايران، عرضه مى گردد.

استراتژى برند ميگل ارائه ى كالاهايى متناسب با سبك و شیوه ی زندگى مدرن ايرانى به همراه استانداردهاى اروپايى و كيفيت جهانى مى باشد. اين نگرش در خانواده كالايى لوازم برقى كوچك منجمله: غذاسازها، نوشیدنى هاى گرم، نظافت و اتوكشى، پخت و پز، حرارتى و برودتى و لوازم شخصى برقى گسترش داده شده است.

كالاهاى برند ميگل در كنار برند دلونگى و فلر از خدمات پس از فروش ویژه و گارانتی شرکت آتین مارکت برخوردار مى باشد. ( ١٠ سال خدمات پس از فروش و 2سال ضمانت)

میوه خشک کن GFD 500 میگل

میوه خشک کن GFD 500 میگل

سری محصولات «میگل» (Migel)

شامل لوازم‌خانگی برقی هستند. این سری از محصولات به علت داشتن قیمت ‌مناسب و کیفیت ساخت مطلوب در مدتی اندک توانسته‌اند جای خود را در بازار لوازم‌خانگی برقی پیدا کنند.

استراتژی برند میگل ارائه‌ی محصولات برقی متناسب با سبک و شیوه ی زندگی مدرن می باشد و استانداردهای اروپایی و کیفیت جهانی را داراست. میگل در تلاش است که با تولید لوازم برقی کوچک مانند نوشیدنی ‌سازهای گرم، لوازم پخت‌وپز، غذاسازها، محصولات مربوط به نظافت و اتوکشی، محصولات حرارتی و برودتی و لوازم شخصی برقی سهم مطلوبی از بازار را به خود جذب کند.

سماور برقی میگل

سماور برقی میگل

نحوه ی خریداری لوازم خانگی میگل

شما می توانید برای خرید لوازم خانگی میگل با آتین مارکت تماس بگیرید. از زمان مشاوره برای انتخاب بهترین نوع محصول تا پس از خرید، همواره در کنار شما خواهیم بود. همچنین ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که در تماس با مشاورین ما با بهترین شرایط قیمتی و البته با کیفیت ترین محصولات کنار شما قرار خواهیم گرفت.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در واتساپ
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.