[rank_math_breadcrumb]

یخ‌کشی:کارگر روزمزد هستم

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: محمدباقر یخ‌کشی در مورد سانحه تصادفش اظهار داشت: غروب روز گذشته، درحالیکه روز تعطیلم بود، خواستم کارهای مربوط به سفرم به کرمانشاه را انجام دهم، کمی ویتامین می‌خواستم و همچنین لباس‌هایی که برای کشتی گرفتن در جام تختی می‌خواستم، نیاز به تعمیر داشت، با خودروی شخصی‌ام از بهشهر به سمت گلوگاه می‌رفتم که یک خودرو حمل مرغ، از پشت به من زد و چپ کردم و ماشین کاملا واژگون شد. به سختی توانستم خودم را از خودرو خارج کنم و افرادی که در آن نزدیکی بودند، به کمکم آمدند. خدا محبت کرد که اتفاق بدتری رخ نداد و سریع خودرو را از آن محل کنار کشیدند.

وی ادامه داد: زانویم دچار پارگی شده، از شب گذشته بیمارستان هستم و فعلا از مچ پا تا بالا آتل بسته‌اند. با این وضعیت نمی‌توانم در کرمانشاه کشتی بگیرم.

این کشتی‌گیر مازندرانی که همچنان اتفاقی که در ساساری رخ داد را فراموش نکرده، تاکید کرد: من خیلی بدشانسم. باید در مسابقات جهانی بوداپست مدال می‌گرفتم اما آنجا به کابوسم تبدیل شد و خیلی سریع از دور رقابت‌ها حذف شدم. بعد از آن در جام ساساری در حالیکه طلا گرفته بودم، روی سکو به خاطر نپوشیدن گرمکن مدال را از من گرفتند و دیگر هیچ وقت مدالم را به من برنگرداندند. من نمی‌توانم تمام تمرکزم را روی کشتی بگذارم، پدرم کارگر و بیمار است، من هم کارگر روزمزد هستم. باید هزینه زندگی مان را تامین کنم و در کنار تمرین و کشتی، کار کنم.

یخ‌کشی در خصوص اینکه چرا قصد حضور در وزن غیرالمپیکی جام تختی را داشته، گفت: وزنم بیشتر از 63-64 کیلوگرم نمی‌شود. نه می‌توانم برای 57 کیلوگرم وزن کم کنم و نه قدرت 65 کیلوگرم را دارم. برای همین باید در 61 کیلوگرم فعلا کشتی بگیرم.

[ad_2]

نظر خود را در پایین همین صفحه در مورد خبر “یخ‌کشی:کارگر روزمزد هستم” با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.