درباره آتین مارکت

بازرگانی بین المللی احمدی

بازرگانی بین المللی احمدی، حدودا 20 سال پیش فعالیت خود را به صورت فروشگاهی در شهر سنندج آغاز نمود. آقای فایق احمدی، بنیانگدار بازرگانی احمدی از همان زمان می دانست که صرفا خرده فروشی در یک مغازه کفاف ذهن بزرگ و ایده پرداز ایشان را نخواهد داد.

از این رو، پس از مدت کوتاهی، شخصا به عنوان بنکدار و عمده فروش استان کردستان و استان های همجوار، وارد عرصه خرید در مقیاس های خیلی بالا، از کارخانجات تولیدی سراسر کشور نمود.

فایق احمدی سال های متمادی به عنوان یکی از خریداران بزرگ گروه کارخانجات مقصود (مشهد) و نماینده انحصاری فروش محصولات چینی مقصود، آیروپال و قوری های آیرکس در کشور بودند.

ایشان با تکیه بر قدرت مدیریت بالای خود و اعتقاد به کوشش مستمر و یادگیری مداوم، ایده آتین مارکت (Ahmadi Trading International Market) را بنیانگذاری کردند.

ما در آتین مارکت، همه تلاش خود را برای ارائه کالای اصلی و با کیفیت به مشتریان در سراسر ایران به کار میگیریم تا تجربه خوشایندی را برای ایرانیان عزیز در خرید آنلاین لوازم خانه و آشپزخانه فراهم آوریم.

آتین مارکت طی بیش از 3 سال فعالیت با مرکزیت شهر تهران، به اکثر نقاط ایران محصولات گروه خانه و آشپزخانه را ارسال نموده و همیشه با حفظ رویکرد سادگی و کاربرپسند بودن، تمام تلاش خود را در جهت ایجاد حس خوب خرید آنلاین در مشتریان به کار برده است.